Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bishbharbie (akisslilii) mit...

Bishbharbie (akisslilii) mit tett közzé Misshről és Bujdosó Merciről?

Figyelt kérdés

Lili mondta egy storyjaba, hogy instara tett fel valamit róluk, de nem reszletezte mert szerinte mindenki ismeri ezt a “Misshes storyt” es bocsanatot kert hogy kitálalt róluk.

Valaki le tudná irni mit mondott róluk?



#insta #Instagram #Bish Bharbie #kisslilii #akisslilii
2019. jan. 22. 18:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Azt hogy hogyan szakitottak meg hogy milyennek gondolja őket
2019. jan. 28. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy Misi csak rongynak hasznalja Mercit lokodi rugdalja kopkodi stb. Merci meg ugy adta elo mintha nagy szerelmesek lennenek de Misinek csak felejtesre kell mint a tobbi 20

Azt nem tudtom hogy meg a Sedtoi Vivi miatt rosszult most be vagy a Kelemen Merci miatt e de a lenyeg hogy ezzel a Mercivel nem voltak komoly szandekai allitolag

2019. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
69%
Nem pont ide tartozik de amugy a Merci dolgozik valamit? Vagy hogyan tartja el magát... drága ruhák ékszerek... most a kutyus ami több százezer forint...(nem rosszbol meg mielott balaki beszolno,szeretem mercit csak erdekel)
2019. ápr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
86%
rosszlanyokon volt fent stricella. Azert szakitottak, mert Missh megtudta Lilitol, hogy hajtos k*va. Innan van a penze egyertelmuen... masreszt meg az osszes LV cucca stb hamisitvany.
2019. ápr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

A lakasa is nagyon fullos. En is ezen gondolkodtam hogy mit dolgozik?!

De most valami Karolás sztori is volt, en arrol is lemaradtam 😒😒😒😒

2019. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Elkepesztö, hogy mar lassan mindenki prosti. Veletlenül keveredtem az instagram oldalara, es mar akkor volt egy olyan erzesem, hogy ö is müvesznnö lehet. Aztan itt olvasgattam a valaszokat...De azt mindenesetre erdekes, hogy a pasi "nem tudta", hogy miböl el. A Missh Merci album a Mercedeszröl kapta a nevet?
2019. jún. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Biztos a mercirol kapta a nevet

Nem véletlenül “döglött be a buli” azzal az albummal kapcsolatban

2019. júl. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Merci soha nem volt együtt Misshel és nem is ez a neve. Füstös Józsefné Barkóczi Brigitta. Ő nem az a Merci, akit Missh szeret. Ezt biztos forrásból tudom, a rendőrségtől. Soha nem lakott Los Angelesben és azt állította, hogy Tom Hardy felesége, mikor ezt mindenki tudja, hogy nem igaz. Ez sem, és sosem élt együtt Misshel.
2021. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!