Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinál egy Ipari Gépész?

Mit csinál egy Ipari Gépész?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni mi is a feladata egy Ipari Gépésznek? Illetve, hogy mennyire nehéz munka, mit kell csinálni stbstb. Idén kell tovább tanulnom, és erre a szakmára gondoltam, és tudom, hogy kicsit cink , hogy szinte sem tudok róla, mégis ezt választottam, de a neten semmit sem találtam, csak egy- két mondatot. Lány vagyok, szóval érdekelne hogy mennyire nehéz és hogy meg tudnám e csinálni. Köszi a válaszokat előre is
2019. jan. 23. 17:33
 1/2 csatrad ***** válasza:
100%
A sulit siman el fogod vegezni. Arra figyelj csak, hogy a szakosodasnal a konnyu iparit valaszd. A nehez az durva. Olyan csavarok vannak mint fejed es 2 kezzel viszed a villas kulcsot. Rovidhaj alap mert szo szerint bele kell masznod a gepbe es a haj kepes elektromagneses mezo fele vandorolni. 100kgt siman ki kell nyomnod.
2019. jan. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jan. 28. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!