Csak én hallom?

Figyelt kérdés

Először, az ilyen kérdést nem tudtam hova besorolni :) bocsi :D

Nos, erre a jelenségre már nagyon régóta felfigyeltem! Arról van szó, hogy hallok egy nagyon magas sípoló hangot, amikor el haladok egy kommunikációs torony mellett! Kérdeztem a többieket is, de ők nem hallják!

Volt ma egy eset, amikor autózunk és én bealudtam. Arra keltem, hogy zúg a fülem és fáj a fejem, akkor tudtam , hogy egy toronyhoz közeledünk! A többiek persze ledöbbenten néztek, hogy mégis mivan?!

Szerintetek mi lehet? Vagy hagyjam az egészet?



#hallás #érzékenyhallás
2019. jan. 25. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kommunikációs toronyba sincs szükségem, folyton sípol a fülem. Most is, hogy csend van a lakásban, a fülemben meg sikítás.
2019. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el fül- orr- gégészetre. Nem gyerekjáték! Ezt tanácsolom az 1. válaszolónak is, mert nála nagy valószínűséggel hallásromlás indult el és idővel (kezeletlenül) zúgni fog a füle, belebolondulásig.

Más okból, de feküdtem ilyen osztályon és tudom, mit beszélek.

2019. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De nekem amúgy minden ok a füleimmel!

Csak a tornyoknál hallom!

2019. jan. 25. 23:51
 4/6 anonim válasza:
Lehetséges, hogy van a füledben valami gyulladás, amely érzékeny a kommunikációs tornyok körül lévő, talán mások számára hallhatatlan hullámokra. Rádió, mikró közelében nem hallottad?
2019. jan. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most, hogy említed igen. De nem annyira erősen, és nem annyira zavaróan hallom, van olyan, hogy észre sem veszem, csak ha nagyon koncentrálok.
2019. jan. 31. 00:13
 6/6 anonim válasza:
Hármas vagyok, én azt tanácsolom, hogy vizsgáltatsd ki a füled. Ez elég komoly dolog, nem biztos, hogy csak a füledre van ez rossz hatással a jövőben...
2019. febr. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!