Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E36-ba lehetséges-e e46 330d...

E36-ba lehetséges-e e46 330d motort tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdésem a következő, lehetséges-e egy e36 325td be az e46 330d motorját tenni?

Azért gondoltam a 25td-re, mert úgy tudom az valamivel nagyobb mint a 18td.

Első autóm egy e36 25td volt, nagyon szeretem az e36os Bmw-t és szeretnék "építeni" egy egyedit aminek párja nincs a környéken.

Nem sufnizni szeretnék és nem illegálisan, örülnék ha nem kellene a rendőröktől tartani.

Korábban olvastam hogy macerás de talán lehetséges, viszont a papírokkal gond lesz. Valaki nem tudja esetleg hogy egyáltalán legálisan forgalomba helyezhető-e, illetve kiket kell felhívnom ezzel kapcsolatban további információért?

Ha nem jön össze, akkor marad az e46 330d.

De mint mondtam az elsődleges cél az egy patika egyedi e36 lenne. :)

Nagyképű pnvés fikázók hagyjanak!

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2019. jan. 26. 13:13
 1/4 anonim válasza:

Ha megvan terveztettve bármi lehetséges.

PL:

[link]

2019. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, csak pénz kérdése. Nem tipusazonos motor esetén nagyon sok pénz kérdése.
2019. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

A papírozásról van valakinek valami infója? :)

2019. jan. 28. 12:37
 4/4 anonim válasza:
Ha tudtad értelmezni a hozzászólásomat és megnézted a linket akkor ott le van írva,hogy ők végzik a papírozással járó munkát.Ezt természetesen plusz felárért.
2019. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!