Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Konzolvilághoz megyek állás...

Konzolvilághoz megyek állás interjúra pár nap múlva. Volt már valaki? Ha igen, meg tudná velem osztani a tapasztalatait, hogy mire lehet számítani?

Figyelt kérdés
A jelenlegi munkahelyemen sajnos számomra nem túl testhezálló, amint meglattam, hogy keresnek Kaposváron értékesítőt jelentkeztem, és be is hívtak interjúra. A videojátékok/konzolok számomra hazai pálya, de gondoltam megkerdezem, hogy mégis mire lehet náluk számítani egy interjún, aki esetleg most is ott dolgozik, mennyit lehet keresni ertekesitokent?

2019. jan. 26. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen kérdés.
2019. jan. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért megprobaltam.
2019. jan. 27. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
👍
2019. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szia. Mikor mesz az interjura? Majd letudnad irni mi volt, mit mondtak stb, mert erdekelne engem is. Megkoszonnem ha megtenned:)
2019. jan. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia

Ma voltam, Ricsi volt meg egy másik srác, jofejek voltak, 5db Ps4 exkluzív játékot kérdeztek tőlem, megkerdeztek melyik a legerosebb konzol, volt egy rövid szituációs játék, aztán megkerdezik mi a fizetési igenyed, el mondják mi lenne a feladat, ilyesmi... Rám azt mondtak, nagyon szimpatikus voltam, és nehéz lesz ezt megverni, de rengetegen voltak rajtam kívül

2019. jan. 29. 13:10
 6/8 anonim válasza:
Koszi a valaszt!:) Milyen fizut adnanak? Ha nem is konkret szamokban de viszonyitva tobbi melohoz kepest? Ha esetleg vegul teged vesznek fel erdekelne majd hogy milyen ott dolgozni. Mert en is ilyesmi meloban gondolkozok arra az idore ameg haza koltozok egy idore kulfoldrol. Es akkor sok sikert hozza!:D
2019. jan. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közben felvettek, a fizu nem túl sok, de mivel hajlandó vagyok egy számomra jobb munkáért lejjebb engedni az igenyembol, így ez mellett el tudok még tekinteni. :) amúgy a fizu fokozatosan lesz több ahogy telnek a hónapok.
2019. jan. 29. 18:53
 8/8 Citromabest12 válasza:
Helló rád írtam privátban csak annyit szeretnék kérdezni (nyilván nem a zsebedben szeretnék turkálni) de egy alja-tetejét tudnál mondani így pénzben? Nekem is tervben van csak szeretnék tisztán látni :)
2019. márc. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!