Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik területen él a legtöbb...

Melyik területen él a legtöbb magyar?

Figyelt kérdés

Aranyosszék,Csíkszék,Háromszék,Marosszék,Udvarhelyszék


valaki tud erről valamit,hogy melyik területen él a legtöbb magyar a felsoroltak közül?

Válaszodat hálásan köszönöm: Gergely



2019. jan. 27. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyiken sem. Azok nem magyarok!
2019. jan. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Már hogyne lennének magyarok! Attól, hogy román állampolgárok, még nem lettek román származásúak is. Ha te kimész Amerikába, attól még magyar maradsz! Kérdezőnek: sajna nem tudom, hogy pontosan melyik területen.
2019. jan. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%

Kedves Gergő!


Mivel aranyos, rendes, s nem kevésbé kedves (s főleg szerény) ember vagyok, ezért gúglizok neked egy kicsinyét.


Aranyosszék már nem létezik.

Csíkszék már nem létezik.

Marosszék már nem létezik.

Udvarhelyszék már nem létezik.


Kérdezz valami mást.

2019. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát én gyergyóiként úgymond külső szemmel szerintem a felsoroltak közül Csíkszékben laknak a legtöbben. 3-as jelenleg igaz, hogy ezek a területek a politikusok és külső emberek számára nem léteznek de nekünk székelyeknek örökké létezni fognak
2020. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!