Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óceánjáró teherhajókon megenge...

Óceánjáró teherhajókon megengedett a személyzetnek a mobil telefon használat az út során vagy csak a kikötés után?

Figyelt kérdés
2019. jan. 27. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Az óceánon milyen gyakran vannak GSM-tornyok?
2019. jan. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehetne műholdas is vagy nem?
2019. jan. 27. 17:45
 3/7 anonim ***** válasza:
A műholdas telefonra inge-gatyája rámegy az embernek, - még állami finanszírozású organizmusok is meggondolják százszor, hogy nincs-e más, olcsóbban járható út az információ átvitelére. Mindenre ki vannak jelölve és szabványosak a rádió hullámsávok. Külön sávjai vannak a navigációnak, a segélykérésnek, a hétköznapi-, ill. szolgálati jellegű kommunikációnak. Ha telefonálni szeretnél és ki van építve a kommunikációs csatorna, akkor semmi egyéb akadálya nincs annak, hogy telefonálgass, de mint írtam, idővel már csak erre fogsz keresni.
2019. jan. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ. Igen, emlékszem, hogy régen hallottam valahol, hogy a műholdas telefonálgatás méregdrága, de nem tudtam, hogy még most is. Szóval ha valakinek a párja ilyen hajón dolgozik, mobilozni nem nagyon tudnak az út során. Elég pocsékul hangzik.
2019. jan. 27. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal pocsékabbul fog hangzani az, hogy minden kikötőben az összes krvát végigkeféli.
2019. jan. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor elmélkedj nyugodtan ezen a szörnyűségen :-D
2019. jan. 28. 21:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem engem zavar, hogy nem tudok naponta telefonon csacsogni a párommal.
2019. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!