Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

A baratomnal vagyok es talaltam a szekrenyen vaselinet. Vajon mire hasznalja?

Ilyen kezmuves videokban szoktam ezt a cuccot latni hogy belekeverik ruzsokba meg ilyenekbe. Kivancsi lennek baratom mire hasznalja.. Aki tud segiteni valaszoljon. Kivancsi vagyok

Keress kérdéseket hasonló témákban: Vaseline, barát, szerelem

jan. 27. 17:56  Privát üzenet  

A válaszok

Mi mondjuk meg hogy ő konkrétan mire használja? Honnan fogod tudni hogy kinek van igaza, mikor csak tippelni lehet?

Van egy pár felhasználási lehetőség:

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 27. 17:58 Privát üzenet

Troll kérdés?

Sikosító.

Szexben, szerelésben,...

Amúgy analszexhez kell neki!

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 27. 18:07 Privát üzenet
Valószinűleg ő is kézműves dolgokra használja.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 27. 19:30 Privát üzenet
😂😂😂😂 az merevítő ,nem ? Bekeni vele a szerszám nyelit és kőkemény lesz !

A válaszíró 19%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 29. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagypapámnak van egy menórája a szekrényén. Akkor most én zsidó vagyok?
Mi lehet az oka annak, hogy 0:23-kor bekapcsollt a tv-m? De adás nem volt és csak egyszeri alkalom volt, a távirányító pedig a szekrényen volt
Gáz hogy a barátomnál magasabb vagyok?
A tegnapi nap folyamán, már elég sokszor kellett ujra instalálnom a Fortnitet, ma pedig már az Epic Gamesbe sem tudok bejelentkezni. És nem csak nálam van ez, pár barátomnál is....
Mit csináljak a barátomnál vagyok és rámjött a hasmenés nem, erek elmenni a wcre. Mitajánlotok?
Tegnap barátomnál voltam és mondta jöjjünk fel erre az oldalra kérdezni, de őt kizárták. Azt akarta hogy az én jelszavammal lépjek fel az ő gépén. Nem mertem. Szerintetek...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!