Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Media Marktban CD vásárlás?...

Media Marktban CD vásárlás? Több lent

Figyelt kérdés
Szeretnék a Media Marktban Cd-t venni (My Chemical Romance,Panic at The Disco hasonlók ) de az oldalon az van hogy 1 hónapon belül rendelkezésre áll. Az azt jelenti h egy hónap múlva lesz meg csak a termék vagy hogy egy hónap múlva raktáron lesz a termék és ki tudják már kb egy héten belül szállítani? illetve ha bemegyek az üzletbe akkor az összes CD meglesz ott ami az oldalon fent van? Válaszokat előre is köszi!

2019. jan. 28. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Rákerestem az oldalra, és az én olvasatomban az 1 hónapon belül azt jelenti, hogy 30 napon belül megszerzik, amit szeretnél. Ami lehet 1-2 hét, de akár 20-25 nap is. Gondolom valahonnan berendelik, vagy másik áruházukból hozzák, akkor rövidebb az idő.

Azt néztem, hogy amiket felsoroltál, ott is egyedi rendelések vannak, pl. a Panic! At the disco-ra nekem csak vinyl nagylemezeket, LP-ket dobott ki, CD-t nem.

Plusz ott 2 hónap a rendelkezésre állási idő némelyiknél.


Viszont a My Chemical Romance mind CD és ha valamelyikre rányomsz, akkor van track lista, amibe bele is hallgathatsz:

[link]


Viszont meg jegyzik az árnál, hogy ez online ár, ami valószínűleg kedvezményes. És van 899 Ft szállítási díj.


Ha bemész valamelyik üzletükbe, akkor ami éppen raktáron-az üzletben van, azonnal megveheted. De amire azt írták, 1 vagy 2 hónapon belül az online felületen, azok nyilván nincsenek meg.

Viszont láttam még olyat is, hogy kívánság lista - szintén a linken láthatod -, így egyedi kéréseket is teljesítenek, ha tudnak.

2019. jan. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!