Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahhoz kell valamilyen engedély...

Ahhoz kell valamilyen engedély vagy végzettség, hogy nyári tábort szervezzek?

Figyelt kérdés
Egy színjátszó nyári tábort szeretnék szervezni. Nem vagyok se színész, és nincs semmilyen színészi vagy pedagógiai végzettségem. Viszont gyakorlatom az van, csomó színdarabban sgédkezhettem, és kisebb szerepeket is kaphattam. Kipróbálnám szívesen azt, hogy milyen lehet teljesen egyedül rendezni egy színdarabot. Ezért szeretnék nári tábort szervezni gyerekekne.

2019. jan. 28. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
én nem adnám be a gyerekemet egy olyanhoz aki írni se tud.
2019. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudtommal 18 év alattiak táboroztatásához mindenképp szükséges valamilyen engedély.


[link]


[link]

2019. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

Ha az a kérdésed, hogy pl. színész képzettség kell-e ahhoz, hogy valamilyen színészettel kapcsolatos foglalkozást tarthass, a válasz: nem. Képesítést ugyanis nem adsz, a tevékenység pedig egyéb (egészségügyi, stb.) kockázattal valószínűleg nem jár.

Viszont a táboroztatás lebonyolításához valamilyen vállalkozási formát kell választanod, akinek a résztvevők a részvételi díjat fizethetik, aki szolgáltat, illetve aki a táborhoz szükséges szolgáltatásokat igénybe veszi. Mint ilyen, egy sor jogszabálynak kell megfelelned vagy neked, vagy annak, aki neked szolgáltat (pl. étkeztetés, szállás). - lásd előző hozzászóló.

2019. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es, 3-as, köszi a választ.

1-es neked pedig üzenem, hogy szerintem a helyesírásnak semmi köze a színészethez, de ha már itt tartunk, akkor nézzük meg te hogy írsz. Szóval egy nagyon alap dolog, hogy a mondatot nagy betűvel kezdjük, láthatóan te nem így tetted. Vagy ha kisbetűvel kezded, akkor pontot se tegyél a végére, és így nem számít mondatnak. De a kisbetű és a pont együtt nem működik. Az olyanhoz után, pedig a mondatodban vesszőt kell tenni. Tehát a mondatod így néz ki helyesen: Én nem adnám be a gyerekemet egy olyanhoz, aki írni se tud. Egyéként nem érdekel a nyelvtan, mindig utáltam, csak ha belekötsz a helyesírásomba, akkor legalább te is írj helyesen, mert ez így egy eléggé szánalmas. 😂😂😂

2019. jan. 29. 16:02
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Jelentkezni,"cukrosbácsi"-jeligére lehet!
2019. febr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!