Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem hozza ki a posta az...

Miért nem hozza ki a posta az értesítőt?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete rendeltem külföldről egy csomagot. A kifizetés és a feladás megtörtént, az eladó tracking number-t is megadott. Mivel múlt hét vége felé meg kellett volna érkeznie, beírtam ezt a számot a royalmail oldalára, hogy lekövethessem, hol tart a csomag. Ott a következő dolog fogadott:

január 22-én megérkezett magyarországra, január 23-án pedig "Deliver Attemped - No Answer" és "X Hungary" és ez azóta sem változott!

Ilyenkor mi van? Elkallódott? Lenyúlták? Van még remény, hogy megkapom?



2019. jan. 29. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Először tisztázni kellene, hogy a Royal Mail melyik cégnek adta át a csomagot.

Mit látsz ha a "handed over to delivery partner" gombra kattintasz? Két lehetőség van: vagy Magyar Posta , vagy a GLS weboldalára irányít. Ugyanis lehet, hogy a te küldeményedet is a GLS hozta ki, mert a könyvelt küldeményeket ők hozzák ki. Pontosabban a "signed" és a "tracked & signed" módon feladottakat. A Magyar Posta a nem könyvelt küldeményeket és a "tracked" küldeményeket kapja meg a Royal Mailtől. Tehát ami aláírós, az GLS.

Szóval ha az említett link a GLS weboldalára irányít, akkor a magyarországi GLS ügyfélszolgálatán kellene kérned újbóli kézbesítést.

2019. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy már a tracking number eleje is árulkodó lehet. Ha RN-nel vagy RY-nal kezdődik, akkor ne is keresd a postánál. HA L-lel kezdődik, akkor valószínűleg a posta az illetékes.
2019. jan. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Battyogj be a postára, és kérdezz rá. Megnézik, ott van e a csomagod.
2019. jan. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem se hozta ki, a trackinget nem figyeltem, csak tegnap, már egy hónapja vissza is küldték. Hurrá 😑
2019. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!