Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbált már bárki az IKEA-tól...

Próbált már bárki az IKEA-tól online vásárolni?

Figyelt kérdés
Az oldalon feltüntetett kártyák közül egyet sem fogad el a rendszer. Telefonon nem lehet őket elérni. Online sem lehet panaszt tenni úgy van kialakítva a rendszer. A rendszer úgy van kialakítva, hogy véletlenül se lehessen megzavarni az ügyfelesek lelki nyugalmát. Szóval se kommunikálni nem lehet velük, se online rendelni. De ennek mi az értelme?

2019. jan. 29. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem muszáj ám közvetlenül az ő oldalukon vásárolni. Vannak magáncégek, akik összeszedik az ikeás rendelésedet (eleve náluk adod le) és kiszállítják a címedre egy, az Ikeáénál kedvezőbb díjszabás alapján. Persze ez nem a teljes országban elérhető, de elég sok helyre szállítanak. Szóval érdemes lenne elgondolkodnod egy ilyenen.
2019. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Nyilvánosan rágalmazol, amiért megütheted a bokádat (igen, anonim oldalt használva is).

Nem, nem úgy találták ki, te vagy béna. Többször vásároltam online, de soha nem volt gond vele. Ha kérdésem volt, akkor az is zökkenőmentesen történt.

2019. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak írom. Lehet hogy valamikor működött, de most nem. Egyébként az elérhetőséget pld. te is leellenőrizheted, illetve bárki. Telefont nem veszik fel. Ha pedig írni akarsz egy olyan oldalra ugraszt a lap - arra hivatkozással hogy ott ki kell tolteni az adataidat - ahol a világon semmit sem lehet kitolteni. Egyebkent ugyanoda ugraszt ahonnan elindultal. Ezt bárki leellenőrizheti. Biztos lelkileg instabil emberek dolgoznak az ügyfelszolgálaton és nem szabad megzavarni a lelki nyugalmukat. Két MasterCard kártyát és egy Maestrot is elutasított a rendszer. Két böngészőből is tesztelve. És minden prt sc-zve. Szóval sajnos megy az angol panaszlevél egyel feljebbi szintre. És nem kommunizmusban vagyunk, hogy vásárló "üsse meg a bokáját" te kis lelkes munkásőr.
2019. jan. 30. 08:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezen mit nem tudsz kitölteni?


[link]


És ezen:


[link]


No a facsén:


[link]

2019. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A fő lapon a vevőszolgálatra kattintva, majd a beadott lapon a reklamációra... Nos idáig én is lejutottam. Az nálad a második link. Ott viszont nem létező adatokat kellene kitöltenem (vásárlás ideje, * RG /Kas

* TR /Trsz, amik fogalmam sincs micsodák, csak tippelni tudok) Az első link az pofon egyszerű (a kitöltés)csak azzal egy baj van. Erre a linkre ("Írj nekünk, tölts ki a kapcsolattartói adatlapot") tisztán emlékszem. Több nap visszatérően kipróbáltam és nem adta be amit most viszont igen. Azt is elmentettem, hogy ugyanoda ugraszt vissza. Most viszont továbbléptet. De a legfontosabb a kártyá fizetés nem működik. Bár azon sem csodálkoznék a hírtelen mostmár az is működne. Ja és a telefonon se zaklass őket senki!

Egyébként kártyás fizetésnél mindig azt írta ki:

"Ellenőrizze, hogy helyes-e a webcím:

[link]


Tömören:

Az első link ("Írjon nekünk...") nem működött (eddig) hanem ugyanoda ugrasztott ahol voltam.

A második link tele van olyan mezőkkel ahova fogalamam sincs mit kéne beírni (kódok)

A FB szép, de kétlem, hogy válaszolna bárki is ha üzennék.

Telefont soha senki nem veszi fel még akkor sem ha kicsöng. Valszeg csak kinyomják.

És a lénygtől ne távolodjunk el, mindenféla bankártyát elutasított a rendszer.

2019. jan. 30. 11:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Facse ezt írja:


Tipikus válaszidő: egy napon belül

2019. jan. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az írjon nekünknél az email-link a leveleződet nyitja meg
2019. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!