Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik kerülhetnek be a kollégium...

CitromVSAlma kérdése:

Kik kerülhetnek be a kollégiumokba?

Figyelt kérdés
Győrben keresem magamnak kollégiumot és mivel nem vagyok magyar mert csak néhány éve költöztünk ide nem nagyon értem az egészet. Pl.: Van a Hegedűs Gyula kollégium és én ugye nem a Széchenyiben fogok tanulni, de akkor is oda bekerülhetek vagy kik kerülhetnek oda? Bárki bármilyen kollégiumba bekerülhet??? Ezt nagyon nem értem és interneten nem találtam választ. Elnézést ha vannak hibák- nem vagyok magyar.🙃

2019. jan. 29. 17:30
 1/1 anonim válasza:

Nem írtad hogy egyetemről vagy középiskoláról van-e szó,de feltételezem hogy egyetem.

Szóval ez úgy működik hogy az adott egyetemnek vannak saját kollégiumai. Az egyetem lévő karoknak pedig általában vannak kari kollégiumai. Szóval úgy kerülhetsz be a kollégiumba ha arra az egyetemre/karra jársz amihez tartozik.

2019. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!