Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Mi az amit nem mertetek megtenni az életben? Vagy megvolt a lehetőség de nem éltetek vele? Mit bántatok meg?

Ha visszamehetnétek az időben mit csinálnátok másképp?

L

Keress kérdéseket hasonló témákban: élet, öröm, szabadság, lehetőség, fiatalság, szerelem, szeretet, harmónia, bűn

jan. 30. 16:15  Privát üzenet  

A válaszok
Én rengeteg lehetőséget elszalasztottam,van amelyiket megbántam,de van amelyiket nem. F

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 30. 16:22 Privát üzenet
Én erre azt szoktam mondani, hogy minden jó úgy, ahogy akkor történt. Okkal tettem és nem tettem dolgokat. Az élet sokszor meggyötör, de tanít, megerősít, és jobbá tesz. A múltban elkövetett hibáktól lettem az, aki most vagyok. Felesleges olyan dolgokon rágódni, amin változtatni nem lehet. A jelenért, jövőért viszont még tudsz tenni. :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jan. 30. 16:27 Privát üzenet

Soha életemben nem mertem csalni, soha nem mertem hazudni, nem mertem másokat becsapni, soha nem mertem másokat megkárosítani, pedig sokszor ott volt a lehetőség és mégsem éltem vele. Vajon miért?

Kérdésed, hogy mit bántatok meg? Parafrázisokkal el tudnám mondani, de minek?

"Ha visszamehetnétek az időben" - kérdezed -, a kérdés értelmetlen, ugyanis a "HA"-val kezdődő mondatoknak semmi értelme, mert már úgysem tudsz semmin sem változtatni. Akkor miért is kellene ezen gondolkodni?

F

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 30. 17:53 Privát üzenet
Semmilyen extrém sportot nem merek kipróbálni (még a bungee jumpingot sem, víz felett), mert félek, hogy hátha épp akkor üt be valamilyen technikai probléma. Repülőn még sosem utaztam és nem is áll szándékomban. Nem csak a műszaki hibáktól, de a terroristáktól, vagy az olyan tébolyult pilótáktól is tartok, mint pl. Andreas Lubitz. Ha netán mégis muszáj lenne felülnöm, az egész utat végigszoronganám, és ha végül szerencsésen földet érnék, megfogadnám, hogy ez volt az első és egyben utolsó alkalom. Autóban, vonaton és hajón viszont egyáltalán nem félek, így többnyire ezeken szoktam utazni. :)

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 30. 19:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom megosztani a bejegyzést, ha nincs megosztási lehetőség, csak tetszik, stb, és hozzászólás? Megosztási lehetőséget nem találok.
Gyula vagy környéken páros masszázs lehetőség?
Rendeltem három dolgot eMAG-ról, elküldtem a rendelést és amikor jött az egyik termék házhoz szállítója, nem engedte hogy fizessek. Mit tegyek?
Problémám :letöltöttem a WiFi analayzert és egy Asus HB_home állandóan a grafikonom fölé megy. Így nem tudok netezni. Van rá lehetőség hogy fordítva legyen? Idegesítő.
Angliába dolgozok. Problémám hogy fognak küldeni nekem csomagokat, de mivel estig dolgozok nem vagyok otthon, más sincs otthon nem tudom átvenni. Van valamilyen csomagpont vagy...
Limuzin bérelésre van lehetőség Borsod-Abauj-Zemplén megyében? Ha igen akkor hol?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!