Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv a gépemen megy kód nélkül...

Tranceman kérdése:

Üdv a gépemen megy kód nélkül a net, de tabon nem tudok rácsatlakozni, honann tudjam a nevét és a kódját?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 19:02
 1/5 A kérdező kommentje:
a routernek
2019. jan. 30. 19:08
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez általában így van. A gép felismeri a wifit, a táblagép nem feltétlenül. Talán a szolgáltatás tulajdonosát kellene megkérdezned, anélkül nem fog menni.
2019. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huha van alatta a router alatt pin de nem sikerül
2019. jan. 30. 20:14
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Vagyis első válaszoló: akkor a jelszót kell beírnod és újraindítani a tabletet. Hiába kéri a kulcsot, nem azt kell beírni, hanem a jelszót! Ezt pontosan tudom, mert nemrég mentem ezen keresztül. Javasolták a ruouter alján lévő első négy számot, stb., stb., felhívtam egy informatikus ismerőst, ő mondta, hogy bármit kér, a géphez tartozó jelszót kell beírni. Nekem egyből sikerült csatlakozni. Ha nem tudod a jelszót, akkor... sajna így jártál, ha nincs kitől megkérdezni a családban.
2019. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, ha tényleg nem megy, kérd át a kérdésed a moderátortól e-mail-ben a Számítástechnika kategóriába. Vagy írd ki oda is más szavakkal, mert ugyanazt tiltja a szabályzat. Ott jobban értenek hozzá, mint itt az Egyéb-ben.
2019. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!