Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Help

666_SatAn kérdése:

Hogy is van ez? Help

Figyelt kérdés

Sziasztok azt szeretném kérdezni, amikor Madara meghal és Obitora bízza a nevét akkor mi is történik?? Ki is van igazából a maszk alatt? Obito (Tobi) akinek Madara hangja van xD, meg úgy is viselkedik ahogy Madara, és saját önmaga?


Vagy pedig megszalta a testét Madara és uralkodott felette?


És ha nem Madara az hanem obito akkor a tervben amit Madara eszelt ki benne volt az is hogy alakuljon meg az akstsuki szervezett? Vagy ahoz Madarának semmi köze? Mind obito műve?



2019. jan. 31. 22:26
 1/3 anonim válasza:
Ez mi a fakkkk? 😅😅
2019. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Huhh... Elég régen olvastam azokat a részeket! De annyi még rémlik, hogy mikor Madara, Obitora bízta a továbbiakat, elég sokszor magán akciózot, lényegében nem a terv szerint alakultak a dolgok, amit Madara tervezet, részben Obito inkább saját tervét követte, de mikor át vette Madara szerepét, a hangját is le, a be olvadás miatt. Az akatsukit pedig Nagato hozta létre ha jól emlékszem.

Elég régen volt ez a Manga olvasós korszakom, de még valamennyit emlékszem a kedvenc Mangámból!

Ha tudod olvasd végig az egész Naruto történetet, elég ritka egy kitalált történet, talán ezért is fogott meg akkoriban annyira, de már ki nőttem ezt a korszakom! Sok sikert hozzá!

2019. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha... Azt hiszem most ki kell írnom egy kérdést nekem is ezek után! Ez miiiii :D

Ahogy látom valami anime.. Ahogy tanácsolták animét sok visszahúzódó nekem való lány nézi szóval meséljetek csak részleteket.. :'D

2019. febr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!