Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az lenne a problémám hogy...

Az lenne a problémám hogy néha tulságosan agresszív vagyok, Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Sokszor munkahelyen flegmán válaszolnak ha szépen kérdezek valamit, és olyankor elég 1-2 szó aztán robbanok. Engem nagyon bánt hogy aggresszív vagyok, mivel néha olyan mocskos alpári módon válaszolok vissza hogy még én is megbánom, nem érdekel olyankor az sem ha jóval idősebb ember, olyankor nem veszem figyelembe az életkorát sem. 22 éves Férfi vagyok. Értem a humort a viccet, az iróniát, de néha elég 1-2 szó és robbanok. Ha valaki felbosszant nagyon képes vagyok más embernek is mocskos módon válaszolni. Mit tehetek ez ellen? Valakinek valami jó tanács?

2019. jan. 31. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Dilidoki vagy küzdősport.

A dojoban alaposan elkenik majd a szád, csak agresszívoskodj!

2019. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az agresszió MINDIG a belső feszültség biztos jele. Ezt a feszültséget kell levezetni, "kiégetni".

"A" Kössél belém, majd én megnyugtatlak.:)

"B" Rendszeres sport, fárasztó fizikai munka

"C" relaxálás, meditálás

2019. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"A" Kössél belém, majd én megnyugtatlak.:)"


Félreértetted, vagy én írtam félreérthetően nem tudom, Én nem szoktam senkibe belekötni, csak ha valaki olyan stílusban válaszol hogy ha normális vagyok vele, ami nem tetszik, könnyen robbanok. Soha nem szólok senkinek egy rossz szót sem.... De amikor már felbosszantottak képes vagyok kedves emberekkel is olyan stílusban beszélni, és ez bánt..

2019. febr. 1. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt jòl jegyezd meg,hogy az emberek ráèreznek kit,hogyan kel felbosszantani.

Figyeld meg,ha szándèkosan csinálja,lègy Te az okosabb es ne hagyd magad felbosszantani.

Lehet mèg örülnek is neki.

Mert "szándèkosok"

Szoval ne hagyd,hogy jatszanak az idegeiddel.

Lehet,hogy nem vagy jò emberismero.

2019. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom jò tanács e,de fogyasszál nyugtatò teákat,pròbáld meg.
2019. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen gyors válaszotok, hát megpróbálom.
2019. febr. 1. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!