Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a mellbimbó...

Mennyire fáj a mellbimbó pirszing kinek milyen tapasztalata van? 16L

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Először a piercing szót tanuld meg légyszíves leírni.
2019. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Jól írta, magyarosítva így szól (csak hosszú í).

Nos: NAGYON fájdalmas, de nem ez a legnagyobb baj.

Sokkal rondább, mint amennyire fáj!

2019. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem lehet egyértelműen megmondani, mert mindenkinek más. Mivel a mellbimbó tele van idegvégződésekkel, nagyon érzékeny terület, ezért a fájdalmasabbak közé tartozik. A szúrásnál ezerszer rosszabb a gyógyulás. A teljes gyógyulás hónapokig is eltarthat. Az első hetekben nagyon fájdalmas, ha bármi hozzáér, beleakad, stb. Naponta több alkalommal érdemes kezelni, tehát ha ehhez nincs türelmed, bele se vágj. Nem vagyok piercing ellenes, de 16 évesnek semmiképpen nem ajánlanám.
2019. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A szúrása fáj eléggé, a septum kellemetlenebb csak talán, legalábbis nekem így volt. A gyógyulással viszont nem volt gondom, kb 2-3 hét alatt problémamentesen helyre is jött. A te korodban én is várnék vele amúgy, sok szalonban eleve intim piercingnek veszik, és meg se csinálják, még szülői engedéllyel se. 19/l
2019. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

És a tini lányok megint lecsaptak.. Szupi :)

14-18 tini lányok, miért lesztek ilyenek? Ez menő? haspóló most piercing kis cicanaci stb, miért ilyen minden korombeli lány viselkedése? őszintén érdekelne miért lesz ilyen szutyok minden lány, hol találtok rá az instára meg ilyen hülyeségekre, ahol eltanuljátok a "menő" dolgokat? :D 16 évesen nem is kéne ilyenekkel foglalkoznod :D

Bakker, hogy ilyen degenerált "nemzedékbe" születtem.. Ilyenek nyomják el a kis visszahúzódó aranyos lányokat.. Ilyenek..

2019. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csatrad ***** válasza:
22%

a visszahuzodo aranyos lanyok hasznalhatattlanok, mert csak kiolik az erzelmet mindenkibol hogy olyan statisztikava valjon mint sajat maguk.


pont hogy fiatalon erdemes pearsingelni, mert most meg gyorsan gyogyul mindened es a legkonnyebben leszel tul rajta, a vensegekre meg ne hallgass ok nem ertik meg, hogy a mai fiatalok sokkal gyorsabban beérnek, mint az o korukban amikor taboo volt minden es csak irigykednek.

2019. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6%
Igen te szerencsétlen 6-os, biztos csak irigykedek a korombeliekre amiért már ennyi idősen csitriskedni akarnának :D Van kivétel, szerencsére elég sok, de mi lesz a következő pna piercing? Nem tudom kinek és miért lenne szüksége ilyenre.
2019. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
*pirszing* , *pearsingelni* egyre jobbak vagytok!!!!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2019. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!