Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egy gyorséttermi...

Milyen egy gyorséttermi állásinterjú?

Figyelt kérdés

Konkrétan a kfc-re gondolok de ha masikkal kapcsolatban is jöhetnek tapasztalatok csak írjátok meg hogy melyikről van szó.

Minden érdekel, hogy mennyire kell kiöltözni, mennyi ideig tart kb és főleg hogy mit fognak kérdezni.

(Pályakezdő vagyok szóval az előző munkahelyről szóló kérdéseken kívül.)

Köszönöm előre is:)



2019. febr. 3. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem oda akárkit felvesznek, a krumpli sütéshez nem kell diploma
2019. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Semmi extra nem kell, csak az alap dolgok legyenek rendben, megjelenés ápolt és kulturált féle, legyél normális és készséges. Ilyenek. Csak legyél rendben minden téren. És pontosan érkezni (nyilván).
2019. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csatrad ***** válasza:
46%

mindenkepp friss borotvalas, rovid korom es lenyalt haj.

szeress csapatban dolgozni es eugalmas tulorat vallalni.

semmi spre vagy pacsuli csak tiszta szappanszag.

minden nyakig gombolva, semmi laza cucc.

nadrag es ov

2019. febr. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem igaz, hogy mindenkit felvesznek, kell, hogy lássák, hogy , motivált és ápolt vagy, ennél viszont nem kell több. Beszélgettek kicsit a főnökkel, merre laksz, mit tanultál, mik a terveid, miért szeretnél náluk dolgozni. Semmi bonyolultságra ne számíts. Nekem 20 perc volt. Ha jófej lesz a főnököd, kapsz kávét is.
2019. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!