Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy hívják azokat a fényképez...

Hogy hívják azokat a fényképezőgépnek kinéző valamiket amikben van egy forgatható kör alakú kép?

Figyelt kérdés

biztos volt kiskoromban de nem emlékszem hogy hívják.. a lényeg hogy bele kellett nézni mint ahogy egy kamerába néznél és az oldalán volt egy lapos "kerék" amit ha megfordítottál forogtak a képek, amik egy másik kisebb körön voltak

sajna egyszerűbben nem bírtam leírni :c



2019. febr. 3. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom mire gondolsz, de az istennek se jut eszembe a neve, pedig nekem is volt. Asszem valamilyen...szkóp. nem periszkóp, nem is giroszkóp, de talán valami ilyesmi. ha beugrik a neve, megírom.:)
2019. febr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. Kommentelő, szerintem a kaleidoszkópra gondolsz, ez a legközelebbi megnevezés amire jutottam, de ha rákeresek csak a klasszikus távcső formájút adja ki, vagy a legközelebbi amihez jutottam azok az olyan játékkamerák amiknek a lencséjük meg van görbítve, de ez még mindig nem az amire gondolok :(
2019. febr. 4. 10:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Update: meglett végül, azzal a klasszikus trükkel hogy angolul keresek rá a dolgokra :'D slideshow camera a neve angolul, valami ilyesmi lehet magyarul is.
2019. febr. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!