Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tegnap elraboltam egy földönkí...

Tegnap elraboltam egy földönkívülit, ha kiderül számíthatok felelősségrevonással?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen....tudok egy helyet ahol elbujhatsz , egy kisvárosban Szeghalom környékén sok csendes ház van , az egyik padlásán lakhatsz a földönkívülivel a ház tulajdonosa Margit néni....már lezsíroztam vele a lakhatásod , ő majd elrejt téged mielőtt elkapnak .

Siess , nincs túl sok időnk , már a nyomodban lehetnek....

2019. febr. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem át vagy verve. Csak elraboltatta magát, mert ez a kísérlet része. Legyél óvatos, hogy jól szerepelj a kísérletben, ha megfelelsz kapsz juticsokit.
2019. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy a földönkívüli, ha elraboltál egy másik földön kívülit!
2019. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Ez egy nagyon jó opció lenne,mivel a földönkívülit akarata ellenére arra kényszerítem,hogy a körösladányi Henkel gyárban dolgozzon,álruhában.Így Margit nénitől át tudna gyalogolni a gyárba.Annyi lenne a kérésem hogy ha van több lény számára hely,akkor igénybe venném,mert tervezem további 3 földönkívüli elrablását,és rabigába hajtását,így akkor nekem nem kellene többet dolgoznom.
2019. febr. 4. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok , őket is el tudjuk szállásolni ugyanazon a környéken , a terrirelhárítás sosem ál meg a városban csak keresztül halad itt , de vigyázznunk kell arra hogy csak dolgozni járjanak el vissza a lakhelyükre , hogy ne legyenek tűl feltünőek . Ezen a területen a besugók száma csökkent az elmult években , a lakosság összetart ,nem árulnak el senkit .

Itt biztonságban lesztek , de ne legyetek óvatlanok...

A pontos kordinátákat kódolva küldöm 2 nap mulva.

2019. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kitűnő,akkor biztos helybeliek is foglalkoztatnak idegeneket feketén,ilyen helyet keresek ahol nem tűnünk ki,csak ki ne derüljön mert ránkszáll a NAV..A segítségedért majd átadok egy idegent ingyen,segít a ház körül,füvet nyír,kertet ás,szobát fest.Ügyes,jó szakidegen.Várom a kordinátákat,jöttömre 5 nap múltán számíts,pirkadatkor,Debrecen felől.
2019. febr. 4. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét

A megfelelő kordináták: északi szélesség :47° 1' 26.1" N Keleti hosszúság :21° 9' 59.9" E (fok° perc' másodperc)

A neves puszták egyikén egy tanyán kell becsekkolni Béla bácsinál , könnyen felismerhető fószer , kecske szakáll , bagója füstjétől az egész mező átitatódott már , és félszemű (mikor lebukott egyszer az idegen biszniszben a NAV fél szemébe egy ötforintost égetett..), ő eligazít majd pontosan hova hánykor kell menni ,Margit néninél várlak titeket , a hátsó ajtót használjátok , hogy semmiképp ne tünjetek fel (kulcs a lábtörlő alatt )

Az új személyazonosságokat , az új okmányokat átadom a helyszinen . A takarótok kék szinű lesz...

Várunk titeket .


Uto irat: Vigyázzatok, Debrecen határában kettős ellenőrzést rendelt el a kormány az idegenek felszámolása végett .

2019. febr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!