Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt ma egy meetingem. Nagy...

Volt ma egy meetingem. Nagy csalódás volt a partnerem. Azt akarom, többet ne dolgozzunk együtt. Megmondhatom neki így kerek perec?

Figyelt kérdés
Valahogy nem így képzeltem. Én se tudtam jól előadni amit szerettem volna, de a partnerem se tetszett. Nem csak amit mondott,hanem ahogy előadta...olyan nyuszi volt már megint. Ráadásul nem készült fel. Kifejezetten borzasztóan festett. megijedtem, rá se ismertem. Nem bántani akarom csak, hogy fejezzük be a közös munkát. csak mondtam már párszor és mintha nem értené meg....ti hogy mondanátok meg?
2019. febr. 4. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van lehetőség másik partnerrel dolgozni? Lehet változtatni?

Egyébként meg fura, hogy te sem voltál jó, de rögtön mást akarsz. Lehet, hogy veled sem akarna más dolgozni.

Mi lenne, ha inkább segítenétek egymásnak fejlődni. Az előadást pl. lehet gyakorolni egymás előtt. Sokkal jobban fog menni élőben, ha már elgyakoroltátok és nem ott élesben kell először megszólalni.

2019. febr. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van lehetőség másik partnerrel dolgozni? Lehet változtatni?


Egyébként meg fura, hogy te sem voltál jó, de rögtön mást akarsz. Lehet, hogy veled sem akarna más dolgozni.


Mi lenne, ha inkább segítenétek egymásnak fejlődni. Az előadást pl. lehet gyakorolni egymás előtt. Sokkal jobban fog menni élőben, ha már elgyakoroltátok és nem ott élesben kell először megszólalni.

2019. febr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért ez eléggé nagy mértékben attól függ, hogy milyen szituban vagy?


Milyen cégnél? Milyen pozícióban? Ha jól értelmezem ő egy másik cégnek dolgozik, igaz? Milyen szerződés van a két cég között?

2019. febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!