Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek a kasszázástól, még...

Félek a kasszázástól, még soha nem csináltam de a moziba majd kell és nagyon idges vagyok mert nem szeretném hogy kirugjanak ez miatt . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 4. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:

próbálj megnyugodni, senki sem úgy születik, hogy profi kasszás vagy séf :)


én az első kasszázásomkor úgy remegtem mint a nyárfalevél, annyira féltem, hogy elrontok valamit... azóta több száz munkaóra áll mögöttem, rengeteg dolgot elrontottam, de minden hibámat ki lehetett javítani, és mindegyikből csak tanultam, mindegyik hozzám tett valamit, aminek hála napjainkban olyan nyugodtan és rutinosan állok be, mintha világéletemben ezt csináltam volna..


egyetlen normális munkáltató sem fog kirugni azért mert kezdőként nem tudsz valamit, szóval nyugodj meg, türelem és sok segítség a részükről, részedről meg sok kitartás és ügyes leszel :)

2019. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Annyira rendes voltal. Koszonom szepen. Holnap lesz interjum a moziba es tudom mik lesznek majd a feladataim es a kasszazas kozejuk tartozott ezert voltam bizonytalan. Es megegyszer koszonom ♡
2019. febr. 5. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!