Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kb 2 éve este mindíg fel kell...

Kb 2 éve este mindíg fel kell kelnem pisilni, kb 2-3 óránkat pisilnem kell ha alszok. Napközben is sokat pisilek. Miért?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 19:04
 1/8 A kérdező kommentje:
(Fiú)
2019. febr. 4. 19:05
 2/8 A kérdező kommentje:
*Óránként
2019. febr. 4. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:

cukorbeteg is lehetsz, menj háziorvoshoz., vérvételre, mert megvakulhatsz


ha pl sok szénhidrátot kívánsz az gond, mondjuk tonnaszám ennéd a zsemlét, vagy édességet, üdítőt

2019. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez doki. De lehet hogy sokat iszol vagy hólyaghurutod van vagy prosztata megnagyobbodásod. Itt nem tudunk semmit mondani. De vannak kifejezetten vízhajtó italok, sőt gyümölcsök. Pl a kávé tea sör vízhajtó hatásúak.
2019. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajnos tudom,hogy mirol beszelsz.Sok urologust felkerestem(kulfoldon is),prosztata vizsgalatok,vizeletvizsgalatok stb.De 0 eredmeny.Minden a legnagyobb rendben.Gyogyszereket szedtem es semmi.Ugyanugy sokat pisilek ejjel nappal es neha alig birom visszatartani.Franciaorszagban ultetett le eggy urologus es magyarazta el mi van.A baj oka ugy mondta hogy hiperaktiv hugyholyag.Szuletett "betegseg".Kezeles,orvosi beavatkozas erre nincs.Eggyetlen dolgot amit ajanlott az UROSTIM 2 kis elektromos muszer.3 honapja hasznalom.Vmi keves eredmenyt latok.Kb 300€ a kütyü.A you toube-on kapsz tobb infot Amint a fr doki magyarazta a hugyholyagban vannak erzekelok es amint a holyag megtelik eggy bizonyos szintig akkor jelez az agynak,hogy itt az ideje huggyozni csak nekunk a vizelet nem eri el ezt a bizonyos szintet(eleg eggy keves is) es mar az erzekelok kuldik az uzit az agynak.Nagyon rossz ezzel igy elni.Akarhova megyek csak azt nezem hol van a legkozelebbi wc.Es nagyon oda kell figyeljek a folyadekbevetellel ha olyan helyt jarok.Mig a haverok sorozes kozben felallnak eggyszer En mar 3-4 megjartam magam.Hosszu utazas elott(busz,repulo) nem is iszok azelott 1 nappal.A legnagyobb baj akkor van ha a hugyholyag zaroizmaiddal is baj van.Mert a 2 eggyszerre...Katasztrofa.Szoval se nem felfazas,se a stressz nem okozza,se prosztata..Akarmilyen vizsgalatra mensz mindent rendben talalnak.Ez oroklodes vagy szuletes.Orvendek ha tudtam segiteni.Ha van kerdesed...nyugodtan..36 eves
2019. febr. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2019. febr. 5. 14:26
 7/8 csatrad ***** válasza:

so hianyod van.

egyel sos csipszet, olyan asvany vizet amiben sok sodium van.

instant leves megsozva

ha csapvizezel abba is porgess egykeveset

az asztali sot nem vicbol talaltak fel, minden lofba rakni kell a sot.

azonnal jobban leszel, a sot 4 ora alatt feldolgozza a szervezeted

sonka, sos mogyi

2019. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából tényleg sokszor kívánom a sót
2019. febr. 7. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!