Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fèrfiak! Fiùk! Nagyon ciki...

Fèrfiak! Fiùk! Nagyon ciki az, hogy hátul a nyakamon van egy kissebb bök, kiállò csont, pùp?

Figyelt kérdés

Rettegek mi lesz,ha pasim lesz ès meglátja.

Elore szoljak neki?

Te figyu van egy kis pùpom...



2019. febr. 6. 13:31
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
annyira ciki,hogy senki nem is válaszol? 😔
2019. febr. 6. 14:02
 2/12 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy senkit nem fog zavarni.
2019. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel észre se veszik.
2019. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

A volt barátom beszòlt felháborodva,megismerkedèsünkor,mikor meglátta...hogy "hát te nem is szòltál,hogy neked pùpod van"!!!!!

Elküldtem a levesbe!

Pedig leginkabb csak akkor látszik,ha elore hajtom fejem...

2019. febr. 6. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a barátnőm gerincferdülését csak 1év után vettem észre pedig vagy 2 centit jobbra dől... Ne parázz ezen, senki sem hibátlan. Nekem pl a jobb kezemen van egy 5 centis forradás, bal kezemen a mutatóujam utolsó percét levágtam. Volt olyan lány aki 2hónap után vette észre..
2019. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az az illető nem szeretett téged. Aki igazán szeret elfogad olyannak amilyen vagy.
2019. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Megnyugodtam!

2019. febr. 6. 14:42
 8/12 TappancsMancs ***** válasza:
Elvileg a hajad eltakarja. Egyébként meg látni kellene, lehet, hogy csak kicsit láthatóbb a nyakcsigolya. És egyébként meg ne szólj előre, semmiértelme, egy normális ember nem fog ezen kiakadni.
2019. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Okè :)

Igen, förtelmes nyakcsigolya.

Köszönöm!

2019. febr. 6. 18:56
 10/12 anonim válasza:
Ha a a jövendőbeli pasid igazán szeretni fog, akkor nem fogja érdekelni az a púp, és szerintem kicsit sem ciki az ilyen :) Engem egy ilyen hiba nem nagyon érdekelne.
2019. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!