Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alicia Online-ban miért van...

Nusi1000 kérdése:

Alicia Online-ban miért van az, hogy megváltoztatom a felhasználónevemet, de még akkor is csak azzal tudok bejelentkezni amellyel regisztráltam?

Figyelt kérdés
Nos, szóval hiába változtattam meg a nevemet a főoldalon(Igen, igen, mentettem), nem tudok azzal a névvel bejelentkezni, (csak azzal a névvel tudok amelyet a regisztrációnál megadtam)viszont a játékban már azt a nevet írja ki amire megváltoztattam. Tudnátok segíteni?

2019. febr. 7. 11:53
 1/1 anonim válasza:
Tudom, jó régi a kérdés, viszont tudok válaszolni. Röviden annyi, hogy két neved van a játékban. Az egyik a regisztrációs neved (username) a másik a játékon belüli neved (nickname). A usernamet nem tudod megváltoztatni, mert az az emailcímedet helyettesíti.
2019. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!