Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan erősítsek meg itthonról...

Hogyan erősítsek meg itthonról egy külföldön feladott hirdetést?

Figyelt kérdés

Interneten hirdetek különböző termékeket eladásra. Mostanra jutottam el odáig, hogy szeretnék külföldi oldalakon is feladni hirdetést (pl. a Jófogás külföldi partneroldalain), de ezeknél a legtöbb vagy regisztrációnál vagy ahogy velem történt (nagy örömömre) a hirdetésfeladás utolsó lépéseként közli, hogy egyébként telefonszámot kell hitelesíteni, azt pedig csak az adott országban érvényes előhívószámmal rendelkező telefonszámról lehet megtenni, az én magyar telefonszámomat még nemzetközi formátumban is érvénytelennek látja. Mit lehet tenni ilyenkor? Hogy csinálja más, aki külföldön is hirdet? Mert gondolom, van valami egyszerűbb megoldás annál, hogy körbeutazzam Európát, és mindenhol megálljak egy helyi SIM kártyáért..


Interneten találtam 1-2 oldalt ami "ingyenes SMS fogadó számokat" nyújtó szolgáltatásként ként hirdeti magát, de amiket kipróbáltam, mindegyik kamu volt.



2019. febr. 7. 22:58
 1/3 grafno ***** válasza:
Ha ebayen hirdetsz akkor nem kell telefon. Én szoktam hirdetni, de sosem kért még kizárólag telefonszamot csak extra opciónak dobta fel.
2019. febr. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudom, nem is annyira az ebay-re gondoltam, hanem olyasmi oldalakra, amik egy adott országban népszerűek (olyanok, mint nálunk a jófogás)


Román OLX-en, és olasz Subito-n próbálkoztam (volna) eddig, de mindkettőnél kötelező a telefonszám ellenőrzés, ezért érdekel, hogy hátha van erre valami módszer.

2019. febr. 7. 23:51
 3/3 anonim válasza:

Itt nálam eladó vodafone aktivált sim kártya, jelentkezni a linken:  [link]



Azon belül a jófogás chatjén keresztül.

2019. febr. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!