Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
Pitchblackie nevű felhasználó kérdése:

Miért érzem mindenhol egy bizonyos lány parfümjét, ha ez egy ritka parfüm, azaz senki más nem használja? Pl: metróban, random sétálva az utcán. Nem a ruhámból vagy a hajamból jön, leellenőríztem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: kapcsolat, szerelem, barátnő, szakítás, fájdalom

febr. 8. 15:40  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Házi feladat ezekre nem tudom a választ: - Hagyományostól eltérő foglalkoztatási formák gyűjtőneve? - Egy bizonyos feladat elvégzésére kötelezettséget válaló személy? Segítség plss
Mai nap folyaman Komáromban tescoba elkapot minket egy parfum árus. Persze eloadta francia parfüm 15ezer stb. Velemenyunket kertek először. Tobbi lent!?
Van olyan hely az interneten, ahol egy bizonyos kft-t le tudnék ellenőrízni?
Mi az oka annak hogy egy bizonyos parfüm első két-három fújását egyáltalán nem éreztem, de mostmár egy is tartós és érezhető? Lehet hogy az aljára ült? Tudom elég gáz kérdés.
Mostanában nagyon gyakran érzek egy bizonyos illatot sok nőn, bármerre járok, melyik parfüm lehet az?
Egy bizonyos parfüm érdekelne. A neve : Cannabis for Men. Honnét lehetne megszerezni? Linket is elfogadok.

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!