Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen érzés előszőr betépni?

Nat-P kérdése:

Milyen érzés előszőr betépni?

Figyelt kérdés

Igazából a kérdés az, hogy fogom e egyáltalán érezni, mert ugye először nem biztos hogy megérzi az ember. Tapasztalatokat írjátok, meg azt, hogy élő lehet e valahogy idézni hogy biztos beüssön.


Nem tervezem többször csinálni ezért is érdekel.



2019. febr. 8. 22:19
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
én semmit nem éreztem
2019. febr. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha füvescigire gondolsz, akkor sehogy. Ez nem úgy megy hogy elsőre eltolok 10 grammot és ah de k u r v a jó. Első alkalomnál jön a "greenland". Na ez az az érzés, ami csak az első füves ciginél jön elő és 2-3 percig tart. Na most ha te kitalálod hogy azt akarod hogy elsőre beüssön és csinálsz egy 0.8-as cigit és az egészet egyszerre el is szívod akkor számolok neked 70%-ot arra hogy kapsz egy f a s za pánikrohamot.


Ha egyedül tépsz be, akkor szépen tekersz egy cigit 0.1-el. Azt úgy tekered meg hogy legalább 7 centi legyen, de ha 10 az sem baj ÉS NEM SZÍVOD EL AZ EGÉSZET hanem csak a felét.


És amit tudni kell. Nem úgy szívod, mint a cigit. Nem úgy hogy épp karcolja a tüdődet, hanem jó mélyre kell szívni és lent is tartani legalább 2-3 másodpercig, de minél tovább bírod anélkül hogy kellemetlen lenne annál jobb. Akkor csináltad jól ha még a második-harmadik levegővétel után is ömlik ki a füst a szádon.


Na ez után 2 véglet szokott lenni első alkalomnál. Az egyik akinek a szokásosnál jelentősen rövidebb ideig adja a másik, akinek valamennyivel tovább.


Azoknak akik már többször téptek be, de nem minden nap szívnak azoknak 2-3 óráig adja. Általában a második órában már te is megérzed hirtelen hogy mennyit enyhült a hatása.


Azokat már meg sem említem, mert gondolom tudod hogy ennek a végébe nem szűrő, hanem csiga kerül, de ha érdekelnek a dolgok írhatsz privátban.

2019. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja és igen. A greenland-re nehogy ráparázz, és ne izgulj előtte, mert akkor nem fogja adni. Volt olyan akinek az első füves élménye gyakorlatilag a második volt, mert az elsőre úgy ráparázott hogy nem adott neki semmit.
2019. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hmm ezt a greenland kifejezést még nem hallottam/láttam.


Sok mindentől függ. Függ a settingstől és függ a fű minőségétől. Mo-n inkább a testre ható füvek mozognak (alacsony thc tartalom), meg a bio/herbal, vagy olyan esetről is tudok, hogy fűnek adtak el zsályát.


Amikor először kiakartam próbálni, barátom nem akarta azt amit a legtöbb első használó átél: pánik, félelem, remegés, hányás stb..

Belőni azt, hogy 0,1 gramm stb.. meg nehéz pontos mérleg nélkül, sőt a fű miatt mégnehezebb. Azt mondanám, ha sodrasz, inkább az elejére rakd a füvet, mert lehet el se érnél a közepéig, végéig. Ha nem cigizel, akkor nem törvényszerű, de valszeg köhögni fogsz. Az igazi fű, "csikizi" a torkodat mint az állat. Lehet variálni, hogy nem dohánnyal hanem szálas teával, golgotavirág levélel sodrod be: eredménye könyebb füst (nem károsabb mint a sima dohány)

2019. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na bocs véletlenül elküldtem. Fontos, hogy a roachot se csináld túl szűkre, mert nehéz lesz szívni.


Visszatérve az elejére: én előtte dióztam barátom tanácsára, fokozatosan emelve az adagot, azért, hogy rákészüljek milyen lesz a fű. Ez sokat segített. Mondjuk mázlim volt, hogy Lemon Haze-t kaptam, az egy nagyon kellemes, lazító fajta. Szóval az első trippem, nagyon jóra sikerült, 1-2 óráig biztos tartott.


Viszont, amikor váltás történt, és Skunk-om volt, ott nagyon jól jött a dió általi "edzés", mert teljesen másképp viselkedett mint a Lemon Haze, közel voltam a fonal elvesztéséhez. Fejben ott kell lenni nagyon, az ilyen eseteknél, sőt az sem árt, hogy ha van vki melletted. Itthon csak Thai-oztam, az semmi extra, a testedet húzza, mellette könnyű csinálni más dolgokat.


Egyik bnőm mesélte, hogy nem érzett semmit az első füvezésből, pedig több slukkot is szívott: ilyen nincs a fűnél, max ha már drogoztál előtte nem egyszer. Esetleg, ha sok alkoholt ittál, de azt nem ajánlom, főleg az elsőhöz.

2019. febr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak akik úgy ráparáznak, hogy a végén nem ad nekik semmit. Főleg ha valaki olyan cuccát kapják, aki úgy gondolta olcsóbb ha maga termeszti és első növénye. Ott még koncentrálni is kell hogy érezd a hatását. Mondjuk így belegondolva tényleg nehéz kimérni, de nekem meg van mérlegem. Pár ezer forintért lehet egyet venni, de egy alkalomhoz felesleges pénz kidobás, mert másra igazából alkalmatlan. Esetleg ha ékszerész vagy még jól jöhet. :D Inkább azt mondanám, hogy ha le van már darálva, akkor nagyjából egy nem túl nagy csipet. Az kb 0.1. És szerintem meg érdemes pont nem az elejébe tenni. Én nem szoktam oda, mert az elmegy a szerencsétlenkedéssel, hogy meggyújtom, rászívok esetleg el is alszik, mert előfordul, hogy másodjára-harmadjára is meg kell gyújtani főleg ha az elejében az van mert az kicsit nehezebben gyullad. Az elejét elég minimális mennyiséggel meggyújtom utána ráérek hátradőlni és lazítani. Ja és még egy jó tanács: nem árt ha van a közelben legalább 2 liter víz vagy üdítő. És az sem baj ha a kaja nem valami 38× becsomagolt helyen van. :D. Ha az érzés elkezdene ijesztő vagy kellemetlen lenni először is próbálj meg csak ellazulni és élvezni ezt az érzést. Ha nem megy akkor egyél és igyál édeset.
2019. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz, ha meg kell többször gyújtani, akkor nem a legszerencsésebb előre rakni, de ha nincs jól besodorva, akkor ugyanúgy szórakozhatsz vele a közepén is, vagy ha kint a levegőn gyújtasz rá. Én azért rakom inkább az elejére (persze nem csak füvet), mert a vége felé kezdetben már nagyon köhögtem, később meg amikor eljutottam odáig, egyszerűen a roach miatt már égetett a füst, hiába volt kicsi slukk, tartva a szájban.

Gondolom már Te ránézésre is nagyjából megtudod saccolni, mi hány gramm, főleg, hogy mérleggel is látod a számokat :D a mérleggel lemérheted nagyanyád aranyát, aztán mehet a zaciba :D


Inkább víz legyen nálad sok, az üdítőknek nem biztos, hogy finom ízük lesz és csak szomjasabb leszel, a másik, meg folyamatosan száraz lesz a szád (bár ezt fajtája válogatja). Nasiban meg nem ajánlom az ilyesmit mint a Mexicorn, pattogatott kukorica, mogyoró... Mert ha idő közben elkalandozol és elfelejtesz rágni és nyelsz, nehogy megfulladj :D

Az is jó, ha a Wc-hez nem kell lépcsőt mászni, szval közel van :D


Ha esetleg Tv-nél, akkor még annyit tanácsolnék, hogy hanyagold a nagyon villogó, gyors jelenetváltású sorozatokat. És lehetőleg ne legyen sötét a szobában, mert ha rosszra fordulna a trip, az csak rontani fog a helyzeten. Ilyenkor az sem a legjobb, ha becsukod a szemedet. De az lenne a legjobb, ha lenne melletted vki, aki ismeri már a cuccot, és tud vezetni téged :)

2019. febr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Általában a köhögés a vastag cigi, túl szellős csiga miatt van. Vékony cigi sűrű csiga. Ja és mások általában szó szerint mindenféle szemétből képesek csigát tekerni. Mint például cigisdoboz, random talált karton, bérletek. Ezekből elég nehéz jó csigát csinálni és a sokadikat is könnyű elbaszni belőle. Helyette vegyél csigának való papírt.150 Ft környékén szokott lenni. 30-tól 100 darabosig árulják őket. Érdemes olyat venni és abból csinálni. Én például kifejezetten a fekete OCB-t vagy a barna R.A.W.-t ajánlom. Ezekből könnyű és jót lehet tekerni.
2019. febr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!