Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennél a helyemben?...

Mit tennél a helyemben? Elveszett a remény nagyon?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki nagyon tetszik egyik pénteken kapott egy kis cetlit amire az volt írva tetszel(kimás lett volna ha nem én?)ez volt pénteken...hétfőn elhívtam mindent elmondtam:én irtam a cetlit kb ennyi... pár napja a barátnőmék elmentek az osztálytársam hoz és ő is ott volt feljött ez a szerelem téma és mondta hogy nem tetszem neki

2019. febr. 8. 23:44
 1/2 anonim válasza:
Nem! Kéresd magadat egy kicsit. Mosolyogj többet, ha a közeledben van. Éreztesd, hogy minden ok és nem tört össze téged. Hidd el, idővel ki fog ettől készülni és tetszeni fogsz neki. :D Ha ez sem, akkor nem tudom...
2019. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Semmi sem bosszantja jobban a fiúkat, mint amikor egy ilyen vallomás után levegőnek nézik őket. Légy vidám, közvetlen, barátságos minden sráccal, őt meg kezeld úgy, mintha az útban lévő kistesód lenne, akivel nem akarsz bunkó lenni, de legszívesebben láthatatlanná tennéd, hogy tudj mással pasizni. Ettől tuti vérszemet kap.


De azon én elgondolkoznék a helyedben, hogy kell-e egy ilyen pasi nekem, aki egy ilyen kis cuki szerelmi vallomasra ilyen paraszt módon reagál...

2019. febr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!