Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Felvi.hu-n a régi felvételi...

Felvi.hu-n a régi felvételi azonosító számomat hol találhatom meg?

Figyelt kérdés
MSC-re szeretnék jelentkezni, de utoljára 3 éve léptem be a felvire amikor jelentkeztem az egyetemre. Sajnos mivel nem emlékszem a felhasználó nevemre nem tudok jelszó értesítőt küldeni magamnak. Az oldalon azt írják, hogy új regisztrációval orvosolható a gond, csak ahhoz kell az előző regisztrációnál kapott felvételi azonosító. Ezt hol találhatom meg, nem tudja valaki véletlenül? Néztem a Neptunban is de sehol nem találom.

2019. febr. 9. 15:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha újra regisztrálsz, akkor nem lesz szükséged régi azonosítóra. Csak új email címet is adj meg. Egyébként ha az emailt tudod - és ha nem szokatd törölni a régi dolgokat -, akkor rá tudnál keresni, hogy annó mivel regisztráltál.
2019. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!