Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Megindulhat a tejem?

Lehet buta kérdés. 20 hetes kismami vagyok és azon gondolkodtam, ha párom szopja,szívja a csecsem mikor kényeztet megindulhat a tejem?

febr. 9. 18:18  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tudnám elapasztani a tejem? Már majdnem 3éves és egézségügyi okaim miatt nem cicizhet orvosom szerint. Érzem hogy már nincs sok tejem de még jön belőlle.
Megindulhat még a tejem?
S. O. S! Elapadt a tejem, de mégis van még benne. El fog múlni?
3 hetes a kislányom és már nincs tejem. Megindulhat még ha erőltetem vagy már nincs rá esély? Pár csepp még jön ha megnyomom a bimbót
Vajon mitol lehet az hogy hetek ota emelygek van egy kicsi tejem is 1,5 eve elapadt ugyanis van mar egy kisfiam. A menzeszem is meg volt Igaz max 3 napig. Vajob terhes lennek?
Alap nélküli 200 éves házamtól 2,5m-re az utcán végig szennyvízcsatornának 4 m mély gödröt ásnak ami 2 napja már betemetetlen. Szabályos vagy nem a távolság? Jogosa félelmem hogy...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!