Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt kézbesítenek...

Mennyi idő alatt kézbesítenek elsőbbségi levelet Norvégiába?

Figyelt kérdés
Január 24-én adtam fel, de még mindig nem érkezett meg.
2019. febr. 10. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2 munkanapon belül elhagyja Magyarországot, onnantól már a tranzitországok (ha vannak) és a norvég posta felelőssége a dolog. Más európai országok esetében ez általában 3-4 munkanap. De mivel Norvégia nem EU-tag, ezért amennyiben a levél tárgyat is tartalmazott, megállíthatták a vámon. Ha csupán papír volt benne, akkor passz. De biztosan nem a magyar postánál akadt meg.
2019. febr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! Ha tényleg a vámon akadt meg, onnan mennyi idő amíg tovább megy, ha tovább megy?
2019. febr. 10. 13:54
 3/4 anonim válasza:
Nem vagyunk josok, ezt sajnos nem tudhatja senki. Csak a masik oldalrol tudok beszelni, nekem marcius 10.en adtak fel levelkuldemenyt Irorszagbol, es majusban erkezett meg, mert a magyar posta elkeverte - es ez a masodik alkalom. Szoval nem valami kiszamithato az europai kuldozgetes
2019. febr. 13. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap végül megérkezett a levél!
2019. febr. 19. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!