Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBay-es vásárlás során lehet-e...

EBay-es vásárlás során lehet-e bármi gond belőle ha az EBay-fiókomban nem az a nevem szerepel ami a személyi igazolványomon?

Figyelt kérdés
Amikor anno hónapokkal ezelőtt regisztráltam, úgymond "átangolosítottam" a nevem (tehát pl. ha Kovács Istvánnak hívnának akkor Steve Smith lennék EBay-en - nem így hívnak, csak egy példa), mert így jobban hangzott, de utána rájöttem hogy ezt már nem lehet átállítani és hogy ha postáznak nekem cuccot (még eddig nem rendeltem) akkor esetleg baj lehet belőle ha kéri a futár az igazolványt. Szerintetek lehet bármi gubanc belőle hogy átírtam a nevem angolosra? Szoktak kérni valami okmányt amikor szállítanak vagy ha már fizetve van akkor csak kihozzák a megadott címre amit rendeltem és kész? Valakinek volt már ilyen jellegű tapasztalata?

2019. febr. 10. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Háznál jó eséllyel át tudod venni a postástól.

De ha értesítőt hagy ajánlott levélről, akkor már szőrözhetnek a postán.

2019. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a fiókod, és regisztrálj újra.
2019. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!