Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soha nem voltam még klubban....

Soha nem voltam még klubban. Valaki elmondaná az első élményeit? Mi a menete egy partynak?

Figyelt kérdés
Mindig hívnak, de nem vagyok egy bulizós fajta, viszont most szeretnék kilépni a komfort zónámból és kipróbálni új dolgokat, és ez is közéjük tartozik. 16/f
2019. febr. 11. 11:16
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én a nyáron voltam életemben először "bulizni" tehát nem vagyok tapasztalt, de remélem azért elolvasod. A lényeg az hogy Spanyolországban mentem el a haverjaimmal egy clubba, ott iszogattunk, elvoltunk 2-3 órát, néhányan le is részegedtek. Utána valamikor 2:00 környékén kitalálta valaki hogy menjünk el táncolni, el is baktattunk a helyhez, de nekem valahogy túlságosan undorító volt.. Mindenhol villogó fények, rohadt hangos zene, és tömeg.... Ott voltam kb 5-10 percig aztán visszamentem a szállodába aludni.

A töbiek valamir hajnali 4:00-5:00 környékénn értek haza.

Igaz biztos vannak olyanok akik ezt az életet kedvelik, de nekem nem jött be.

Amire számíthatsz egy ilyen bulin, az az hogy megkínálnak cigivel, bagóval(nem tudom hogy Magyarországon szokás-e), iszogatsz, jókat beszélgetsz, néha-néha elkábulsz, táncolsz (de csak olyan zenére amit az a DJ nyomat).

Biztos lesznek olyanok még a többi válaszoló között akik újat vagy rosszat fog mondani, de végülis nekem ez a véleményem. Nem hiszem hogy a jövőben fogok még ilyen helyre menni.

18/f

2019. febr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!