Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelhetek díjmentes Vodafone...

Rendelhetek díjmentes Vodafone SIM-et online, ha még nem vagyok 18 éves?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert a SIMhez szerződés tartozik, amit te nem írhatsz alá.
2019. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az ászf-ben ez szerepel:

"Szeretnénk felhívni figyelmedet, hogy 14 éves kor alatt nem köthető szerződés!

4 és 18 év között 365 naponta 1 szerződés köthető, melynek további feltételei az alábbiak:

aktiválásra kerül a Gyermekzár, és a Mobilvásárlás tiltás szolgáltatás, ami 18 éves korig nem törölhető.

16 éves korig nem szerepelhet a tudakozóban az adott telefonszám."

Kérdés, hogy kell-e szülő hozzá vagy egyedül is el tudom intézni?

2019. febr. 11. 16:59
 3/5 A kérdező kommentje:
14*
2019. febr. 11. 16:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj rájuk face-en, a legtöbb szolgáltató mindenre válaszol.
2019. febr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

még az utolsó válasz után kérdeztem és ezt írták:

"Feltöltőkártyás szerződést köthetsz törvényes képviselő jelenléte nélkül is üzletben, amennyiben mobilt is szeretnél vásárolni akkor kell csak szülő"

Viszont egy másik szolgáltatónál van már szerződésem ami hamarosan lejár, nem tudom meghosszabbítsam-e.

Kb: 9 hó alatt alig beszéltem le róla 1000 Ft-ot a 3000 Ft-os feltöltésből. Lehet meghosszabbítom a jelenlegit, és akkor tárgytalan a Vodafone, de ezt még nem döntöttem el.

2019. febr. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!