Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Más fajta technikája van a kötésnek ha bal kézzel csinálom?

akitől tanultam az alapokat bal kezes volt, vagy legalábbis a bal kezében tartotta a 'dolgozó' fonalat (working yarn, nem tudom mi a magyar megfelelője) ezért én is bal kézzel tanultam meg

szeretnék megtanulni szaporítani meg fogyasztani, de amiket neten találtam magyarázatok nem nagyon sikerültek (persze az is lehet csak én vagyok ügyetlen) de feltünt hogy akik ezeket a videókat csinálták mind jobb kézben tartották a fonalat

lehetséges hogy ezért nem sikerül, vagy ennek nincs köze hozzá és csak béna vagyok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kötés, kézimunka, job kezes

febr. 12. 10:33  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen fajta pókok vannak Billie Ellish you should see me in the crown című dalában?
Egy ilyesmi fajta filmet ki tud ajánlani?
Belehet idomítani egy kutyát erre?
Mondana valaki egy oldalt ahol fel vannak sorolva a pisztolyok (lehetőleg újabbak)?
Érdekes hogy a halasoknál mindig élő pontyok vannak az akváriumba, hogy-hogy más fajta hal nincs PL: Harcsa, Keszeg stb?
A rágógumit hogy lehet felfújni? Vagy csak olyat lehet felfúlyni ami olyan fajta? Nekem még sose sikerült. Hogy csinálják? Mi a technikája? :D

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!