Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a híres film, nem...

Melyik ez a híres film, nem láttam soha de híres?

Figyelt kérdés
Azt hiszem valami woman van a címében? De nem wonder woman. Azt hittem Julia Robertses vagy Angelina Jolies de nem találtam az ő filmjeik közt. Arra emlékszem hogy egy férfi és egy nő van a borítón, és nagyon meg akartam nézni mert még nem láttam de sokan beszélnek róla és azt olvastam hogy jó. Amúgy egy régi film lehet, talán 2000 előtti is de biztos hogy 2010 előtti. És tényleg valami nagyon híres, már több filmben is hallottam hogy példázgattak ezzel a filmmel, mert valami szomorú lehet talán és szerelmes. Na mindegy ha fejbe lőnek se tudom megmondani hogy mi lehet a címe és ki van benne, de biztosan valami ikonikus filmről van szó! Nagyon meg akartam nézni és kiment a fejemből...
2019. febr. 14. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Pretty Woman
2019. febr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de nem az. Már nem vagyok biztos benne hogy benne van a woman csak hogy szerelmes, és egy nő férfi van a borítón. Ez így nem lesz meg szerintem :(
2019. febr. 14. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát így nem lesz meg, mert nagyjából 1 millió olyan borító van ahol egy férfi és egy nő van a borítón. Talán ha emlékeznél a filmből, vagy a színészekre emlékeznél sokat segítene.
2019. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a pretty woman kultuszfilm, férfi- nő szerelméről szól.

De van egy másik kultuszfilm az is szerelmes, és nagyon szomorú vége van, és a borítón férfi- nő szerepel, de az a film régi. 1971-es. Love Story

2019. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!