Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek h mit...

Van valami ötletetek h mit csináljak? Valaki segiteni? Többi lent!

Figyelt kérdés

Szóval,16 éves lány vagyok,nevelőszülőnél. A havi zsebpénzem 5200ft. Az a kellemetlen helyzet állt elő,hogy be kellene fizessek az iskolába 7500ftot,viszont a nevelőm azt mondta oldjam meg én a pénzügyeimet. Amit én próbálok,de csak nyár óta vagyok nála,nem szoktam meg hogy ilyen kevés pénzből fizessek busztól kezdve wc papírig mindent (mert kolis vagyok).

Próbálok munkát keresni,diákmunkát Esztergomban vagy a közelben,de eddig amire jelentkeztemonline arról semmi visszajelzés nincs(több helyre is jelentkeztem).

Szépen tudok rajzolni,gondoltam arra is hogy eladom őket;csak nem hiszem hogy megvennék.

Barátaimnak sincs pénze kölcsön adni.

Ha van vm plusz ötletetek,vagy tud munkát az légyszi segitsen! ❤



2019. febr. 16. 09:13
 1/5 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ha jól értem a kölcsönnel se mennél sokra, mert 5200-ból kell majd folyamatosan állni a 7500-at. Az munkára állj rá. Nézd meg neten az önéletrajz írás menetét és javíts rajta, menni fog mert sok hasznos tanács van fent. Ha ez egyszeri 7500 Ft, akkor beszéld meg a részletfizetést és most fizesd be amennyit tudsz, mert a legtöbb esetben nincs olyan nagy jelentősége az egyszerre való befizetésnek, sokszor ez simán megoldható. Mondd el a helyzetet és beszéld meg a koliban.
2019. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tak ***** válasza:

A nevelőszülőnek kell gondoskodnia a gyermekéről,ezt kell megérteni.

Azért vállalta a nevelésedet,mert tudná ezt jól csinálni.

Nem rendelkezel rendszeres jövedelemmel,amiből finanszírozhatnád az ellátásodat,így ilyen lehetetlen logikai paradoxon elé állítani egy gyereket etikátlan és arcátlan viselkedés a szülő részéről.Még akkor is ha nevelőszülő.

Lehet plusz pénzkereseti lehetőségeket keresni,de nem ez a feladatod,hanem az,hogy jól tanulj,és esetleg segíts a házimunkában(saját érdeked is).

Emellett fő feladatod,hogy a lehető legjobb gyermekkort éld meg,ne a gondokkal küzdj,az nem gyermek feladata.

Kerek perec megmondanám az illetékes helyen a helyedben,mert ez hosszabb távon csak valaminek a rovására fog menni(mentális egészséged rovására például).

2019. febr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diákszövetkezeten keresztül próbálsz munkát keresni? Mert ott sokkal nagyobb eséllyel találsz, mint magadtól.

Esetleg keress alkalmi munkákat.

2019. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csatrad ***** válasza:
28%

16kent mar nem a tanulas a feladata es vegkep nem a gyerekkor atelese.

neten keresztul soha nem fogsz szerzodeses munkat talalni, a legjobb amit talalhatsz az egy ugynokseg akihez HA BEMESZ akkor kapsz valamit.

Minden diakszovetkezetbe es egyebb munkaerokozvetitoben MEG AKKOR SEM KAPSZ MUNKAT HA FELHIVOD OKET, be kell menned szemelyesen, mindenhova.

B verzio hogy hazalsz. Bemesz boltba akarhova, mwgkerdezed holba fonok es erdeklodsz munkaero felvetel utan, fontos, hogy ezeket a szavakat hasznald MUNKAERO FELVETEL

neten eladni a deviantart on erdemes vagy talan a karcolat.hu n

keretezett kepekkel is hazalhatsz akar ajtorol ajtora is

2019. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jelentsd a gyermekvédelmiseknél. Mit képzel már magáról.
2019. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!