Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent, ha a kiszemeltem...

Mit jelent, ha a kiszemeltem megkérdezi, hogy szeretem-e?

Figyelt kérdés
Tehát arról lenne szó, hogy a kiszemeltemmel már voltam együtt, de szakítottunk. Nekem feltűnt, hogy kerül engem. De instán azt hiszem, egy hete, vagy kettő, de kiraktam egy ilyen kérdezős bigyót, tudjátok. És oda azt írta, hogy "szerecc?" Ez mit jelenthet? Nagyon zavar, hogy megkérdezi, hogy szeretem aztán kerül! A kettőnek lehet egymáshoz köze? Köszönöm a válaszokat előre is!
2019. febr. 16. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2019. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha szakítottatok, és kerül, akkor a "szerecc?" megjegyzés lehet vicc, de akár óvatos érdeklődés is a részéről.

Nehéz így megmondani, de próbálj nála puhatolózva érdeklődni erről, hogy: ez most komoly, vagy csak az "agyadat húzza"?

2019. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!