Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz "különc"-nek lenni?

Gáz "különc"-nek lenni?

Figyelt kérdés
Nektek milyen személy ugrik be, ha meghalljátok a különc szót?
2019. febr. 16. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Különcről nekem olyan ember jut eszembe, aki valami nagyobb dologban nem egyezik a többiekkel, például szociális élet terén. Én is az vagyok, és nem érzem magam gáznak.
2019. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyénnek lehet, hogy nem, de ha mondjuk egy közösség szempontjából nézzük, akkor igen, ők annak tekintik. És nem értem, miért akar mindenki ezerrel különcnek látszani, meg teljesen normális emberek különcnek beállítani magukat, mikor ez inkább teher, amikor pl. be kellene illeszkedni a többiek közé és barátokat találni vagy együttműködni velük. Én egész életemben állandóan kilógtam a sorból, egy olyan dolog miatt, amiről nem tehetek, már nem érzem gáznak, volt idő, amikor annak éreztem. De azt nemtudom miért kívánják maguknak ezt olyan emberek, akik amúgy teljesen átlagosak.
2019. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem, szerintem inkább érdekessé, egyedivé tesz. Engem kifejezetten vonzanak az ilyen emberek, de a környezetemben nem nagyon találok hozzám hasonlót.
2019. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!