Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkát ajánlottak de nem...

Munkát ajánlottak de nem tudok dönteni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ajánlottak egy progaramozói munkát. Egy körülbelül három hónapos projekben kellene segítenem de nem tudok dönteni hogy el e vállaljam. Félek hogy mi van hogyha kiderül hogy nem is értek hozzá. Mi van hogyha nem úgy sikerül ahogy elvártam. Mindig értettem a programozáshoz és szeretem is csinálni de még sosem foglalkoztam vele ilyen szinten. Mi van ha egy számomra teljesen ismeretlen programnyelven kellene programoznom és nem értem de már el vállaltam. Ráadásul épp szakvizsga előtt állok és az mellett is dolgozom heti két napot. Nem tudok dönteni. Ti mit tennétek?

2019. febr. 17. 22:02
 1/1 Andika19881103 válasza:
87%
Szerintem túl sokat teszed fel azt a kérdést, hogy mi van ha? Addig amíg nem próbálod meg, addig nem tudatod hogy milyen is lesz.Bízz magadban!
2019. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!