Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mehetek nyugodtan...

Szerintetek mehetek nyugodtan vérplazmát adni így? Haverom füvezett, én meg talán beszívtam egy kicsit.

Figyelt kérdés
Igyekezdtem kerülni amennyire lehetett, de egy kicsit éreztem az illatát. Holnap pedig mennék plazmát adni. Szerintetek?
2019. febr. 18. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nézzük a másik végéről a dolgokat: te örülnél, ha egy drogos vérét kapnád meg?
2019. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább, mint egy megkeseredettét.
2019. febr. 18. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. Bar inkabb kerdezd meg a plazmakozpontban. En adtam mar ugy hogy elotte nap beszivtam nem is egyszer, sose volt gond belole. Bar ha esetleg olyan ember kapja meg aki erzekeny ra es baja lesz akkor visszakeresnek, ezert is kerdezz ra, ha mas nem akkor telefonon.

Az elso nagyon okos valaszolonak meg uzenem, hogy akkor irj valaszt ha tudod mirol van szo, ez nem egy veradas vagy veratomlesztes, a plazmabol keszult gyogyszert kapjak meg a betegek.

2019. febr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!