Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 27 hetesen keso mar leszokni...

27 hetesen keso mar leszokni a cigirol?

Figyelt kérdés
Eddig 1 dobozzal elszivtam, de 1 hete nem gyujtottam ra. Most erzem, hogy mar nincs ra szuksegem. Tudom h mar hamarabb kellett volna, minden erommel probaltam es most jutottam el oda hogy nem dohanyzok.tenyleg mindennap sirtam de remegtem a cigiert. . Nem kerem azon emberek velemenyet akik az elejetol ezt megtettek, bar minden tiszteletem nekik! Tudom hogy undorito, de konyorgom mondja azt valaki hogy jobb most a babanak:((

2019. febr. 19. 15:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Rossz kategoria, bocsanat!
2019. febr. 19. 15:17
 2/3 anonim válasza:
Hat nem ajánlatos de nem biztos hogy ártott ,menj el orvoshoz nezesd meg rendbe van e a baba es mint irtad mar nem cigizel ,probald meg hogy igy maradjon nem bantasbol :) de csinaltass egy ultrahangot mindenkepp. L
2019. febr. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"de 1 hete nem gyujtottam ra"

"most jutottam el oda hogy nem dohanyzok"

Ugyan már. Majd egy év múlva már talán remélheted, hogy nem dohányzol. Egy hét az semmi, egy hónap is semmi. Majd most jön az, hogy sikerült, végülis nem nehéz, újra meg tudom csinálni, csak egy szálat elszívok.

Majd gyere vissza fél év múlva, ha meg tudod addig állni.

2019. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!