Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erröl a...

Ti mit gondoltok erröl a hirtelen berobbant kpop zenéröl ami rengeteg tint elvitt?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég tört be a kpop európába bár mindig is itt volt sak nem ennyire, van akj ellenük van és van aki imádja őket

2019. febr. 21. 17:28
 1/8 anonim válasza:
91%
Én imádom. Sokan nem túl nyitottak és nem tudják értékelni, és ezzel egyébként nincsen semmi baj. Utálkozni viszont nem kéne szerintem, főleg úgy, ha az illető nem tud erről a témáról semmit. Szerintem érdemes legalább egy esélyt adni neki, ha pedig nem tetszik akkor nem kell vele foglalkozni.
2019. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon jó kpop számok, vannak baromi jó, látványos klipek, vannak olyan koreai zenék, amik hihetetlenül jó mondanivalóval rendelkeznek, de persze van trash is, mint mindenhol máshol.
2019. febr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Régebben nem szerettem a popzenét, kevés olyan előadó volt, akitől hallgattam. Inkább jazz, klasszikus és rock vonalat szerettem. Azóta bejött az életembe a koreai zene (kpop, krock, underground), és igen, azóta 70-30% lett az arány, a koreai javára.

Ez a hirtelen kpop hullám meg a BTS világturnéja után figyeltem meg, előtte meg már voltak utaló jelek, hogy többen leszünk. Engem inkább az zavar, hogy sokan egy-két éven belül már elfelejtik, pedig van itt több is egy-két csapatnál. Tényleg, a klippek, a koreó és a zene minőségi, változatos. Az előadók kommunikálnak a rajongókkal, tartják a kapcsolatot. Ez nagyon tetszik. Szóval szeretem a koreai zene kis világát ^^

2019. febr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még a nem annyira tehetős cégek is olyan minőségi videoklipekkel állnak elő, hogy csak na.
2019. febr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
87%

Pár évente mindig megjelenik egy olyan trend vagy banda, ami meghódítja a világ tinijeit. 5 éve ez határozottan a One Direction volt, és úgy tűnik, hogy most ez a BTS. A BTS meg nyilván hozza magával az egész kpopot, szóval így teremtenek trendet. (Persze, a kpop létezett a BTS előtt is, de azt senki sem mondhatja, hogy nem a BTS játszott nagy mértékben közre a mai népszerűségéhez. A BigBanget is üti.)


Mellesleg vannak nagyon jó zenék, amik miatt abszolút megérdemlik a figyelmet a zenészek vagy idolok.

2019. márc. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qborka ***** válasza:
48%
nekem nem tetszik.
2019. márc. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Úgy írsz róla mintha legalábbis pestis lenne :c

Én szeretem a kpopot, főleg azt hallgatok, de persze jó sok nem koreai számot is nagyon szeretek. (Japánt is hallgatok, de most angolra gondoltam >v<)

Egyetértek néhány előző kommenttel: nem zavar, ha nem tetszik mindenkinek ez a műfaj, csak ne minősítsék anélkül, hogy hallották volna, csak mert koreai vagy mert "mind b*zi" (ami bárkire mondják durva és sértő), és sajnos én sokszor futok ilyen utálkozó ellenben tudatlan emberekbe... ;_;

2019. márc. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem nem zavar a műfaj, persze mindenkinek más a véleménye én alter rock meg persze pop zenét szoktam hallgatni.
2019. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!