Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesten az M3 pótlóbusz...

Budapesten az M3 pótlóbusz útvonalán melyik épületet bontják éppen?

Figyelt kérdés
2019. febr. 22. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Vízművek épületét fogják, vagy mér lehet bontják a Dózsa György út / Váci út sarkán.
2019. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mér=már
2019. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mellette a Volga szállót így bontották


[link]

2019. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért bontják ?
2019. febr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]



" Korszerűsítés helyett jobban megéri új irodaházat építeni a helyére.


Lebontják a Fővárosi Vízművek Váci út-Dózsa György út sarkán álló, 61 méteres irodaházát – írja a hvg.hu.


A kerületi lapban írták meg, hogy a Főtáv és a DHK is bezárja itt működő ügyfélszolgálatát augusztus 10-én, építési-bontási munkálatok miatt. Több helyről megerősítették, hogy az épület lebontásáról van szó.


Az 1979-81 közt épült, jellegzetes magasház rossz állapotban van, jelentős korszerűsítésre szorulna, a jelenlegi ingatlanárak mellett jobban megéri lebontani és új épületet felhúzni a helyére. Ez történt a szomszédos telken lévő Volga Szállóval, aminek helyére a KPMG székháza épült fel."

2019. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szerintem a vízművek lesz az. Mert ottvan benne az automata tolóajtó, az épület meg lerombolva aztán az kellene nekem otthonra. Nem értem az ilyen használható dolgokat miért nem szerelik ki bontás előtt?

Liftekkel, ajtókkal, minden bentvan aztán elkezdik bontani... Csak ma láttam a metrópótlóról hogy kéne nekem az az ajtó. :-)

2019. febr. 23. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!