Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Pál utaci fiúkban mik a...

PANNNAAAAAAAAAA kérdése:

A Pál utaci fiúkban mik a Glitt-egylet feladat körei?

Figyelt kérdés
Nagyon szépen kérlek titeket! Keddre kell egy 30 oldalas olvasó napló, és nincs időm kiolvasni a könyvet! Majd ha lesz rá alkalmam ki olvasom, de perpill rengeteg dolgom van + itt van még ez az olvasó napló is.
2019. febr. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is: Gitt egylet, és nem "Glitt".


((A gittel rögzítik az ablakokat, olyan, mint egy gyurma. Csak mondom.))


Válogass innen, valamelyik csak jó, de ne egy az egybe másold legalább:


[link]

2019. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt értem, hogy kifogást keresel, de helyesen írni mikor fogsz tudni? A gitt szót nem ismered, jó. De a feladatkör nem két szó. A Nagyon szépen kérlek titeket! egy csonk. Nincs befejezve a mondat. Az, hogy nincs időd olvasni csak tényközlés. Miért kiáltasz fel? Nincs olyan szó, hogy perpill. Olvasónapló egy szó.

És ugyan én még a múlt században voltam iskolás, de kötve hiszem, hogy a feladatot most pénteken adták ki, minden előzmény nélkül. Eddig mit csináltál? Ja tudom, Facebook…

Az utaci mi fán terem?

2019. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Panna, legalább pöttyös vagy?
2019. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak. Köszönöm szépen.


2. Válaszolónak. Bocsi a helyesírási hibákért, de ez van. Ja, és ahelyett, hogy oltogatsz, szólhattál volna mormálisan


3. Válaszolónak. Mibajod van?

2019. febr. 24. 07:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, Panna, hogy az írásod alapján földlustának ÉS ráadásul hiányos műveltségűnek nézel ki.

Javasolom, hogy ezeken próbálj változtatni.

Elsőnek nézd meg ezt:

[link]


Ja: és a kérdésed HF kategória!

2019. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!