Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik Minecraft...

Szerintetek létezik Minecraft szerelem?

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem,hogy valakivel találkozol ebben az internetes játékban..És egymásba szerettek.

Sokak szerint ez képtelenség és butaság..Viszont én kíváncsi vagyok többek véleményére is.


L/14



2019. febr. 23. 12:12
 1/5 anonim válasza:
47%
Ha te itt találtad meg a nagy Ő-t akkor igen.
2019. febr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Leo Craft válasza:
49%
Sok videós csinál róla videót, és velem is megtörtént már, hogy egy lány belémszeretett.
2019. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyrészt akik ilyennel szórakoznak azok kanos kilenc évesek vagy legrosszabb esetben pedofilok... Nem árt utána járni az illetőnek az ilyen helyzetekben.
2019. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 he84 ***** válasza:
Valóban butaság, elmondom miért az. Szerelem nincs első látásra még neten se, azon belül játékokban se. Az fellángolás, ami rövidebb és átmeneti, na meg nem olyan mély mint a szerelem. Vagy csak simán tetszik a másik, vagy hitegetés a belészeretésről, inkább csak vágyakozás, vonzódás és kíváncsiság. Mindez persze akkor, ha nem ismeri jól még másikat, hanem még semennyire, vagy csak alig. Abba lehet beleszeretni, akit már jobban ismerünk és megfog a személyisége olyan szinten.
2019. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Én viszont a Minecraft szerelmese vagyok, és a nagy őt úgy találom meg, hogy lenyomom a shiftet és az Ő-t egyszerre.
2019. márc. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!