Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet beszerezni idegméreg...

Hol lehet beszerezni idegméreg elleni ellenszert?

Figyelt kérdés

2019. febr. 23. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Túl sok akciófilmet néztél? Nyilván nincs a piacon idegméreg, ahogy rá ellenszer sem. Bevisznek a kórházba és ott kezelnek.
2019. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Magánszemélyként, hivatalosan, sehol.
2019. febr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak érdeklődtem.


Mellesleg egyáltalán nem szoktam filmet nézni, csupán úgy volt kedvem, hogy most az idegmérgeknek akarok egy kicsit utánanézni.

Innen is tudom, hogy azelőtt meghalsz, mielőtt korházba tudnának szállítani, mivel az idegméreg a légzésért felelős izmokat is megbénítja. De még a szívizmot is.

2019. febr. 23. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Ideges,mérges vagy :)
2019. febr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ezt te képernyőn keresztül állapítottad meg? :D

Hát ha nekem ilyen képességem lenne, hogy meg tudom mondani valakinek a hangulatát csupán abból, amit írt, már pénzzé tettem volna. :)

2019. febr. 24. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Manapság szinte minden szintetikus piretroid kontakt idegméreg. De ezeket nagykanállal is eheted, mert csak a rovarokra vannak hatással, melegvérűekre nem. Olyat nem tudsz beszerezni. Öreg gázmesterek raktárán talán találsz még Dieldrint.
2019. febr. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!