Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lene egy kérdésem az erkölcsi...

Lene egy kérdésem az erkölcsi bizonyítvánnyal kapcsolatban nyilván vagyok tartva a bűnügyi nyilvántartásban de az ügy meg nincs lezárva meg nem volt tárgyalás sem kihallgatás csak megalapozott gyanú kaphatok büntetlen előéletű erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem egy ügyvéd mondta hogy Tisza elkorcsit kel kapják sóval most nem értem
2019. febr. 23. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt írtad: "...kapcsolatban nyilván vagyok tartva a bűnügyi nyilvántartásban ..."


Ez rajta lesz.

2019. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudtommal a priuszt jelenti, tehát ha sitten voltál.

Nekem is volt fiatalkoromban egy kétes származású cucc miatt orgazdasági ügy, levették az ujjlenyomatokat, de ettől még tiszta erkölcsit kaptam.

2019. febr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


Rajta lesz, hogy nyilvántartásban vagy!

2019. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látom sok az önjelölt jogász. Az szerepel a nyilvántartásban akit már elítéltek.

Itt egy kimerítő írás:

[link]

2019. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt meg targyalasom sem ítéletem csak nyomozás van ellenem szoval akkor sem kaphatok tiszta erkolcsit
2019. febr. 23. 23:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Még egyszer leírom, én is voltam ebben a helyzetben. Levették az ujjlenyomataim, rabosítottak, és abban az évben mentem olyan helyre, dolgozni ahol kellett erkölcsi. Nem volt benne semmi. Idő közben megkaptam a büntetést, pár 10 ezer forint, lezárult az ügy, rá kb. 2 évre megint kaptam olyan állást ahová kellett, és abban sem volt semmi.
2019. febr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És az erkölcsi bizonyítvány kérő lapon melyiket kel be x élnek ha csak egy sima erkolcsit szeretnék büntetlen előéletű ?
2019. febr. 25. 10:46
 10/11 A kérdező kommentje:
Fontos lenne
2019. febr. 26. 04:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!